Böcker om föräldraskap

Sortera på: Av
234072
Av: Bergström, Malin
32299
Av: Forster, Martin
647400
Av: Juul, Jesper
604595
Av: Ribbing, Mattias
643917
Av: Klefbom, Jenny
640046
Av: Lönn Rhodin, Kajsa
632002
Av: Mannberg, Lisa
640796
Av: Juul, Jesper
635633
Av: Bergensten, Gunilla
627804
Av: Montgomery, Hedvig
642556
Av: Boyce, W. Thomas
637877
Av: Montgomery, Hedvig
634257
Av: Siegel, Daniel J
644130
Av: Montgomery, Hedvig
643551
Av: Lundberg, Elin

Språk

Hurra för Pippi Långstrump!

Utställning, pyssel & aktiviteter
Gamlegårdens bibliotek

Startdatum: 2020-10-19
Slutdatum: 2020-10-30

Ritworkshop med Lisbet och Sambakungen

Ålder 6-9 år
Önnestads bibliotek
kl 14-15

Startdatum: 2020-10-26

Magi i Bokskogen

Från 9 år, ej i förälders sällskap!
Kristianstads stadsbibliotek
kl 14-14.30

Startdatum: 2020-10-26

Biblioteksrådet

Från 10 år
Kristianstads stadsbibliotek
kl 10-11

Startdatum: 2020-10-26

Muminsagostund

Ålder 3-6 år
Färlövs bibliotek
kl 14

Startdatum: 2020-10-26

Vad vet du om Mumin?

Tipsrunda
Färlövs bibliotek
kl 15-19

Startdatum: 2020-10-26
Gå till första sidan   Gå till föregående sida   1 2 3 4 5 Gå till nästa sida   Gå till sista sidan  

Vi jobbar här

Bromölla 
Sara Faijersson
0456-82 23 87
sara.faijersson@bromolla.se


Foto Evelina Joëlson

Hässleholm
Evelina Estefors
0451-26 71 12
evelina.estefors@hassleholm.se


Foto på Marianne Rosander

Hörby
Marianne Rosander 
0415-37 84 54
marianne.rosander@horby.se


Kristianstad
Pernilla Ragnarsson
044-13 67 09
pernilla.ragnarsson@kristianstad.se 


Foto på Isebell Malm

Osby
Isebell Johnsson
0479-52 82 10
isebell.johnsson@osby.se


Foto på Tina Andersson

Östra Göinge
Tina Andersson
044-775 64 25
tina.andersson@ostragoinge.se